Ги покажаа ОБЛИНИТЕ во коцкесто бикини (ФОТО)

Хрватската пејачка и писателка Нивес Целзиус (37) одлучила да побегне од Загреб и неколку дена да се одмори.

Се упатила на Истра кај нејзината пријателка Ивана Кнол (26), најстрасната навивачка на хрватската фудбалска репрезентација.

Instagram

Нивес и Ивана прво се одлучиле на „zip line“, а потоа некое време поминале во базенот каде што една со друга се хранеле со грозје.

Instagram

Најголемо внимание привлекоа фотографиите на кои девојките позираат во исти костими за капење во знакот на хрватската фудбалска репрезентација

.

Слични објави

Адам Лабунски ГОЛ на плажа: Позирал само со ИНСТРУМЕНТОТ во рака

Igor

Тони Цетински со емотивна објава за сопругата која пред пет месеци доживеа мозочен удар (ФОТО)

Igor

Скандал пред изборот за песна за Евровизија во Србија: Европа на нозе поради српската пејачка, не престануваат да ја напаѓаат

Еспресо

Танди Њутн го прокоментира односот со Том Круз: Беше доминантен и се плашев од него на снимањата

Еспресо

ЕКСКЛУЗИВНО: Луксузниот бренд Елена Лука го носи својот гламур во Њујорк!

Igor

Добро размислете пред да готвите со алуминиумска фолија

Igor

Остави Коментар

15 + седум =

Слични објави

Бруталниот задник во преден план! Папараците ја „фатија“ Џеј Ло во претесен фустан (ФОТО)

Igor

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ОДЛУЧИ: Само еден ќе го добие нејзиното богатство

Igor

Големиот хит на групата „Квин“, „We Are The Champions“ стана „You Are The Champions“ во чест на здравствените работници (ВИДЕО)

Еспресо

Моника, Рејчел и Фиби повторно заедно: Популарните актерки ги воодушевија фановите (ФОТО)

Igor

Жените родени во овој хороскопски знак не се плашат да го направат првиот чекор!

Igor

Петар Грашо во среда пред скопската публика!

Васко Спасоски