30.8 C
Скопје
14:04 - 10 август, 2022

(Фото) Спектакуларна фотографија од Том Круз, роденденска честитка од режисерот на „Невозможна мисија“

Том Круз наполни 60 години, а на роденденот на актерот, режисерот Кристофер Мекквари сподели спектакуларна фотографија направена на филмски сет.

Кадарот го прикажува толкувачот на Итан Хант како лебди во воздухот, прикачен на винтиџ воен авион, една од најомилените акциони сцени на режисерот, но и на актерот.

Сепак, не станува збор за сцена од Топ Ган Маверик туку од „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part 2“, филм кој треба да излезе во 2024 година.

За потребите на снимањата на филмот, Том научил и да управува воен авион.

Слични објави

Џони Деп потпиша милионски договор со компанијата која го цензурираше веднаш штом беа упатени првите обвинувања

Еспресо

Колешката од „Брилјантин“ се прости од Оливија Њутн-Џон: „Јас сум без зборови, последен пат кога зборувавме ми рече…“

Еспресо

Бен Стилер откри дека ја одбил улогата во познатиот филм: „Сè уште ме мачи тоа“

Еспресо

Сте го виделе новиот дом на Бред Пит? 40 милиони долари за вистинска палата

Еспресо

(Фото) Бен Афлек доносе огромна лична одлука откако се ожени со Џенифер Лопез: За каков профит го продава ергенскиот дом?

Еспресо

(Фото) Тејлор Фриц не го освои Вимблдон, но неговата девојка победи меѓу публиката: Која е убавицата што го бодри тенисерот?

Еспресо
Се вчитува....