20.8 C
Скопје
01:19 - 18 јуни, 2024

(Фото) „Сега нема да можам да заспијам“: Јелена Розга објави фотографија од Сплит, ги остави сите без зборови

„Лавица“, едноставно напиша Јелена Розга во описот на нејзината последна објава на Инстаграм, која не ги остави рамнодушни нејзините следбеници.

Таа позираше во родниот Сплит во едноставна комбинација, која се состои од елегантна црна јакна и панталони, а носеше и бела маичка. Целото издание го дополни со чевли со штикли во бордо.

Во коментарите, фановите ѝ споделија многу комплименти, а рамнодушна не остана ниту инфлуенсерката и актерка Соња Коваќ која ѝ порача дека е „убава“.

„Сега нема да можам да спијам“, напишал еден следбеник на познатата хрватска пејачка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial)

Слични објави

(Фото) Брук Шилдс блесна на црвениот тепих на Тони Авардс: На нозете носеше папучки за на плажа порди операциите

еспресо

Цеца го искоментира гестот на Драгана Мирковиќ: „Фала Богу…“

еспресо

„Мојот зет ми е омилен во репрезентацијата“: По Анастасија и Цеца Ражнатовиќ замина во Германија да ја бодри екипата на Србија

Еспресо

Прослава во домот на Огњен Амиџиќ! Мина објави фотографија со бебето, а со емотивни зборови јавно му се обрати на сопругот

Еспресо

Дарко Велковски и Тамара Чуприна повторно станаа родители: Пристигна малиот Видан!

Еспресо

(Фото) Гоца Тржан објави провокативна слика од својот сопруг Раша: Вежбајте и праќајте им на вашите сопруги вакви фотографии

Еспресо
Се вчитува....