(ФОТО) Поранешниот ангел на Викторија Сикрет позираше гола за насловната на „Вог“: Ирина Шајк во „жешко“ издание!

Русинката Ирина Шајк за насловната страна на „модната библија Вог“, позираше потполно гола, покривајќи ги интимните делови со керамики плочки.

Фотосесијата за магазинот била снимена во градината на Донатела Версаче, во Милано, а манекенката за ова искуство изјави:

https://www.instagram.com/p/CGkMQeZnQLr/?utm_source=ig_embed
View this post on Instagram

💎

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

„Многу сум среќна што бев во една посебна куќа на Версаче во Милано“

Прекрасната Ирина ќе се најде и на насловните страни на чешкиот и словачкиот „Вог“ во ноември.

Слични објави

Вашиот дневен хороскоп за 19 ноември: Некој се обидува да влијае на вас на помалку манипулативен начин

Еспресо

Блејк Лајвли дефинитивно е кралица на „тролањето“! Повторно му се одмазди на Рајан

Igor

Хајди Клум се соблече потполно гола и ги запали социјалните мрежи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Жените не можат да поверуваат кој е најзгодниот маж на светот! (ФОТО)

Слободен Печат

За неколку секунди ЗАРАБОТИВ 1.000 ЕВРА: Тијана Дапчевиќ открива како ги добила овие пари!

Igor

Ким Кардашијан сака да го плати лекувањето на девојката застрелана на протестите за Џорџ Флојд

Еспресо

Остави Коментар

Шестнаесет − четири =

Слични објави

ФОТО | Ова е братот на Лепа Брена: Погледнете како изгледа Фарук

Милена Ризовска

Инвазијата од глувци и стаорци ја принуди кралицата на бегство

Igor

Емина Јаховиќ за првпат прозборе за врската со турскиот милионер (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп 25 јуни 2019, вторник

Igor

Ова се најпосакуваните чизми оваа есен! (ФОТО)

Igor

ВИДЕО: Серена Вилијамс и Олимпија уживаат во преслатка караоке сесија

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian