Многумина ќе подзавидат на стомачните мускули на Алиша Кис! (ФОТО/ВИДЕО)

39-годишната пејачка изгледа подобро од кога било. Алиша Кис гордо го покажа мускулестиот стомак во кој вложува многу труд.

Иако ги повика обожавателите да ѝ се придружат на нејзината онлајн свирка со нејзиниот последен пост, многумина не гледаа ништо друго освен нејзината фантастична линија.

Алиша тренира со тренерот на славни Џенет Џенкинс. Тој прави бројни вежби, вклучувајќи штици и стомачни, и никогаш не пропушта истегнувањето што ги подготвува и релаксира мускулите.

Слични објави

Хуманост на дело: Опра Винфри донира 10 милиони долари во борбата со коронавирусот

Еспресо

Ќерката на Миле Китиќ позира во бикини какви што секоја девојка би посакала! (ФОТО)

Igor

Поранешната мисица Маја Глигоровска и на +40 години изгледа како „авион“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Северина неверојатна и на 48: „Заборавена разгледница од Сплит“

Васко Спасоски

Хороскоп за 05 ноември, вторник – Раковите ќе имаат лош ден, Стрелците да престанат да се експонираат

Igor

Мадона специјална гостинка на Евровизија во Израел

Igor

Остави Коментар

оне + тринаесет =

Слични објави

Дневен хороскоп за 21.9.2019: Овните ги очекува љубоморна сцена, Вагите пријатно изненадување

Igor

„Тие зборови најмногу ме заболеа“: Џеј Зи откри што му кажал Коби Брајант месец дена пред смртта! (ФОТО)

Васко Спасоски

РАЗГАЛЕНИ: Три хороскопски знаци кои важат за мамини синови

Igor

Дејвид Боуви пред да почине, долго време се борел со рак на панкреасот

Еспресо

Доколку сте еден од овие хороскопски знаци тогаш сигурно имате многу пријатели

Igor

Сега и официјално: Оваа боја е главниот летен тренд! (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian