19.9 C
Скопје
18:19 - 18 мај, 2022

(ФОТО) ЛИЛА ОТКРИ СО КОЈ ГО ДЕЛИ КРЕВЕТОТ: Вистински убавец со зелени очи!

Лила на социјалните мрежи често споделува фотографии од Рангар, или Раги како што таа нагалено го нарекува нејзиниот мачор кој е миленикот на семејството. Додека Лила ужива да се фотографира, Раги тоа го мрази најмногу на светот, но нема избор кога неговата најдобра пријателка е инфлуенсерка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)


Убавината на Рагнар ги привлече и маркетинг агенциите, па од неодамна на миленикот на водителката доби понуда за соработка. Рангар на профилот на Лила рекламираше храна за мачки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)


Откако му се „усладија парите на овој убавец“, тој одеднаш почна да позира како вистински професионалец, но сè уште не открил колку точно заработува од една објавата. Деловна тајна!

Фото: Принтскрин / Instagram

Омилената работа на Рангар е да одмара, особено на креветот во спалната соба на водителката или на гости кај нејзиниот син Филип. Рангар „за медиумите“ нема да открие каде ќе преноќи оваа ноќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Водителката често позира со својот мачор – инфлуенсер, а секоја нивна заедничка фотографија е меѓу омилените кај бројните следбеници на водителката.

Слични објави

Љубовта ќе им цвета во јуни: Ова се највљубените и најсаканите хороскопски знаци на почетокот на летото

Еспресо

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо

(ФОТО)„Збогум Пиже“: Пере од „Нокаут“ со емотивна објава се збогуваше со својот пријател

М.Р.
Се вчитува....