Еве зошто ја викаат The Body: Предизвикувачко издание на сплитската глумица (ФОТО)

Сплитската глумица Ана Груица Углешиќ повторно докажала дека нејзиното тело нема мани.

Убавата Ана е позната по тоа што во текот на летните месеци обожава да ги воодушеви фановите со своите секси фотки во костими за капење, а иако овој пат облекла малку повеќе облека, ефектот останал ист.

Иако многумина на прв поглед ќе ги забележат нејзините нозе, во очи паѓа нешто сосема друго – деталот на градите на Ана. Од корсетот ѝ излегуваат градите и за да спречи да ѝ се видат брадавиците, Ана на нив залепила изолир ленти.

Слични објави

Најпознатата Албанка се „фаќаше“ со момчето покрај базен (ФОТО)

Васко Спасоски

Домашните се повкусни: Направете си вкусни наполитанки (РЕЦЕПТ)

Igor

Анастасија Ражнатовиќ падна во базен, па едвај ги сокри голите гради (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Кирк Даглас, актерот од златното доба на Холивуд, почина на 103-годишна возраст

Васко Спасоски

ФБИ открива: Кој хороскопски знак е најголем сериски убиец?

Igor

ПОВТОРНО НЕСОГЛАСУВАЊА: Меган Маркл одбива желби на кралското семејство

Igor

Остави Коментар

9 − 7 =

Слични објави

Дали сте сексуално компатибилни со партнерот? Овие знаци покажуваат дека не сте!

Igor

Ќерката на Здравко Чолиќ воодушевила со изгледот за Нова година: Пристојна, а преубава! (ФОТО)

Васко Спасоски

Калиопи без ГРАМ шминка! И дваесетгодишните девојки ќе и љубоморат! (ФОТО)

Igor

Колкава и каква е моќта за предвидување на секој хороскопски знак?

Igor

Се омажи ќерката на Ел Чапо, избраникот ѝ е внук на „бароницата на дрогата“

Еспресо

ТАГА ВО СЕМЕЈСТВОТО ХАДИД: Ја изгуби битката со ракот, манекенките многу ја сакаа

Igor