37.8 C
Скопје
17:40 - 19 јули, 2024

Досега невидена фотографија на семејството Роквиќ: Никола се присети на татко му Маринко

Српскиот пејач Никола Роквиќ го заврши својот 30-дневен аџилак на 22 мај, а неговата цел беше да собере пари за хуманитарни цели.

Наследникот на истакнатиот пејач на народна музика, Маринко Роквиќ, важи за исклучително побожен човек, кому семејството му е на прво место.

Сега музичарот преку својот инстаграм-профил на својата приказна сподели досега невидена фотографија со Маринко, мајката Славица и помалиот брат Марко, на која се држат за рака, а во следната објави фотографија со сопругата Бојана и најмладата ќерка Анџелина.

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....