34.8 C
Скопје
20:17 - 15 јули, 2024

(Видео) Нада Топчагиќ се облекува на пазар: Тоа е оригинален „шанел“, но запленета стока

Пејачката Нада Топчагиќ повторно беше тема број еден на социјалните мрежи.

Имено, пејачката ја прашале каде се облекува, а таа одговорила сосема искрено.

„На пазарот во Бајина Башта таму се облекувам. Искрено ви кажувам, тука ме прашуваат комшиите каде се облекувам, никој не ми верува. Ова е оригинал на „Шанел“, но е запленета стока“, изјави пејачката, а видеото стана вирално на Инстаграм.

Во продолжение погледнете го видеото за кое сите зборуваат:

Слични објави

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо
Се вчитува....