Џенифер Анистон пак „растури“ со фотката на Инстаграм: 4 милиони лајкови за 24 часа

Џенифер Анистон слободно може да се нарече кралица на Инстаграм. Откако направи профил на друштвената мрежа, секоја нејзина објава е апсолутен хит.

„Џен во црно“, напиша глумицата покрај фотографијата на која е снимена од позади придружувана од својот телохранител.

Џенифер на сликата носи сексапилен црн фустан со отвор на грбот.

Фотографијата за помалку од 24 часа ја „лајкувале“ повеќе од 4 милиони луѓе.

„Чекај, ти имаш мускули на грбот?“ „Прекрасна си од сите агли.“ „Мене ми треба твојот план за исхрана и за тренинг, не можам веќе вака“, ја фалеа обожавателите.

View this post on Instagram

Jen in Black

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Во моментов Џенифер на Инстаграм има повеќе од 18 милиони следбеници.

Слични објави

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Еспресо

Детектив објави слика од маж за кој тврди дека е раперот Тупак: Добро живее на Белизе! (ФОТО)

Васко Спасоски

Е, сега може да ме излижете: Амиџиќ сакаше да ја одјави емисијата, па му „залепија“ торта во лице!

Васко Спасоски

Режисерот Таика Ваити го откри почетокот на продукцијата за филмот „Thor: Love and Thunder“

Еспресо

ВЕЉКО РАЖНАТОВИЌ си купи нова играчка: Опасната машина ја платил 120.000 евра

Igor

Угостител за пример: Столе Стоилов го затвора неговиот ресторан поради коронавирусот!

Васко Спасоски

Остави Коментар

пет × три =

Слични објави

Малку поинаков оброк: Печен карфиол со павлака и кашкавал

Igor

Викторија и Дејвид Бекам ги крстија децата, а кума им беше Ева Лонгорија! (ФОТО)

Слободен Печат

Десет необични факти за најголемата држава во светот!

Еспресо

Жиците сами почнаа да излегуваат од лактот: Лепа Брена покажа што и извадиле од рака (ФОТО)

Слободен печат

Бугарската секс бомба му се заблагодари на Ѓоковиќ за видео снимката од соблекувалната (ВИДЕО)

Еспресо

Горд татко: Синот на познатиот челист, Лука Сулиќ, тргна по стапките на татко му (ФОТО)

Igor