Девојчето од Дизни стана безобразна девојка: Гола во кревет со девојка! (ФОТО)

Бела Торн (22), ѕвездата од Дизни порасна и стана опасна девојка и заводничка на машкиот, но и на женскиот род.

Убавата актерка која на Инстаграм ја следат повеќе од 21,5 милиони луѓе објави фотка на која е полугола во кревет и тоа со девојка.

– Многу е слатка. Прва девојка со која се гледам, а да се срами од камери – напишала Бела во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

She’s very cute ✨ first girl I have dated that’s camera shy

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

По овој повод се огласи и нејзиното момче, Бенџамин Масколо, кој како коментар под фотката напиша:

– Вие девојки сте преслатки!

Како што стојат работите, историјата се повторува, бидејќи Бела и претходно беше во сличен однос со поранешното момче и девојка со кои неколку месеци одлично се забавуваше.

– Нашиот однос не може да се опише со зборови или да се објасни, ниту да се стави некоја рамка, а кога не може, тогаш луѓето почнуваат да се лутат. Кога не разбираат што се случува, тогаш почнува да мрзат – рекла актерката во едно интервју.

 

View this post on Instagram

 

FYI GIRLFRIENDS HATE THIS TO ALL BOYFRIENDS EVER**** Whyyyy @thatweirdbitchbella Some tag the pap please *

A post shared by BELLA (@bellathorne) on

Инаку Бела стекна слава како Дизни ѕвезда, па потоа се „префрли“ во категоријата на еротски филмови, а подоцна и режисерка на филмови за возрасни.

Слични објави

Заев и Димитров се горди со Тамара

Igor

Секси девојката на фудбалерот на Јувентус, искусна и во боречки спортови

Igor

Астрологијата е виновна – 3 хороскопски знаци кои се НАЈГОЛЕМИ БАКСУЗИ

Igor

Апстинирањето од секс е лошо за здравјето

Igor

Излегува книгата која РОБЕРТ ДЕ НИРО НЕ САКА ДА ЈА ПРОЧИТА – Не знаев дека татко ми е хомосексуалец, мајка ми ми кажа!

Igor

Се бореше на децата да не им остави ниту цент, а синот не го ни запозна: Холивудскиот продуцент Стив Бинг изврши самоубиство

Еспресо

Остави Коментар

7 + 17 =

Слични објави

Кортни Кардашијан објавила полугола селфи фотка, а Џеј Ло ѝ дала комплимент кој долго ќе го памети (ФОТО)

Igor

Ќе се снима документирана серија за младата шведска активистка Грета Тунберг

Еспресо

Списание на БЕРЛУСКОНИ објави скандалозни фотографии од КАМИЛА ПАРКЕР-БОУЛС

Igor

Ѕвезда на Реал покани пејачка од Косово да пее во Бразил

Igor

Штрудла со афион

Igor

Филмот што ги смени Оскарите: „Паразит“ е последната голема револуција на филмската уметност

Еспресо