Деми Роуз стана каубојка во пустината (ФОТО)

Со тематски објави како оваа тешко дека манекенката и инфлуенсерка ќе го изгуби публицитетот што го заработи.

Instagram

Деми Роуз секојдневноги бомбардира социјалните мрежи со разголени фотографии, а нејзините фанови очигледно не можат да се заситат од неа.

Instagram

Нејзините родители, како што самата вели, се горди на неа и на нејзиниот успех и во сè ја поддржуваат.

Instagram

Деми во пустината во Невада позираше како каубојка, а нејзините фанови во коментарите не штедат комплиментите.

„Таму е дефинитивно жешко“, забележал еден од воодушевените обожаватели.

Освен што одлично заработува како манекенка, Роуз повремено работи и како диџеј, а по реклама на Инстаграм заработува и до 10.000 евра, пишуваат британскиите медиуми.

Instagram

Слични објави

Убавината им е на прво место: Мажите од ова племе се шминкаат по три часа за да ги заведат жените (ФОТО)

Igor

Научниците ги открија здравствените придобивки од редовниот секс

Igor

На 18 февруари Дејвид Гилмор стана дел од „Pink Floyd“, родена е Јоко Оно и уште многу работи кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

После смртта на саканиот Курт Кобејн пејачката Кортни Лав потполно се промени: Дури и во шестата деценија трпи последици! (ФОТО)

Еспресо

Уште една радосна вест: Јана Стојановска ќе стане мајка

Igor

Мадона: Големината е важна, не се преправајте дека не е така!

Еспресо

Остави Коментар

3 × 5 =

Слични објави

ВКУСОТ НА МЕДИТЕРАНОТ: Грчки лепчиња (РЕЦЕПТ)

Igor

Детето на Илон Маск веќе не се вика X Æ A-12! Обидете се да го прочитате новото име

Еспресо

И покрај скапите препарати, лицето не ви е совршено чисто? Каде грешите?

Igor

Најдобрата домашна маска за коса

Igor

ОВА СЕ УШТЕ НЕ Е ВИДЕНО: Пејачката среде настап ја подигна маицата и ги покажа голите гради (ФОТО)

Еспресо

КЛОИ, СИТЕ ТЕ ПАМЕТИМЕ: Зошто таа ги негира очигледните пластични операции?

Igor