21.8 C
Скопје
03:50 - 15 јули, 2024

Дали сопругата на Чичарито овојпат претерала? (ФОТО)

Во мај годинава дискретно се венчаа мексиканскиот фудбалер Хавиер Хернандез Чичарито и неговата сопруга Сара.

Се запознале минатото лето пред Светското првенство во Русија на приватна забава. По Светското првенство, Чичарито ја посетил својата девојка во САД, а брзо потоа таа забременила.

View this post on Instagram

Tesoro mio ❤️

A post shared by Sarah Kohan (@sarahkohan) on

Сара студира право и работи како модел, а голема популарност на Инстаграм стекнала со разголените фотографии, па нејзиниот профил моментно брои 1,4 милиони фанови.

Во последно време, иако е бремена, манекенката продолжува да објавува разголени фотографии, а многу фанови почнале да коментираат дека овојпат навистина претерала.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....