Блејк Лајвли дефинитивно е кралица на „тролањето“! Повторно му се одмазди на Рајан

Тие двајца се дефинитивно кралот и кралицата на интернетот, а и еден од омилените холивудски парови. Познатите актери Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс се познати по урнебесните шеги кои ги упатуваат едни кон други на социјалните мрежи.

Оваа „војна“ започнала уште пред неколку години кога Рајан за да го честита роденденот на својата прекрасна сопруга, објави слики каде што тој е во преден план, а од Блејк се гледаат само делови, како прамен од коса, чело, едно око и слично.

За роденденот на Рајан, неговата сопруга објави фотографија на која што вели дека го „ископала“ вистинскиот!

Слични објави

Му кажа ДА! Уште еден македонски пејач изненади и наскоро ќе прави свадба (ФОТО)

Igor

Поранешниот сопруг на Меган Маркл очекува дете со богата наследничка (ФОТО)

Еспресо

Прв исповед на Гоца Шаулиќ, сопругата на Шабан Шаулиќ: Таа последна слика ми остана замрзната во спомените… (ФОТО)

Васко Спасоски

Мала астро школа: Дали и кога ќе имаме пари?

Igor

Гужва на трибините: Таа е фудбалски судија и учествува во изборот за Мис

Igor

Северина се откажала од презимето на сопругот: Ова е една од причините! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

13 + 5 =

Слични објави

Најпознатата балканска блогерка: Не ми треба фраер кој ништо не може да купи или плати (ФОТО)

Igor

ПРИНЦЕЗАТА ШАРЛОТ тргнува во училиште, нејзиниот распоред на часови ќе ве изненади

Igor

Зошто токму јајцето е симбол на Велигден – ова треба да го знаат сите христијани

Еспресо

Дејвид Бекам се облече како Елтон Џон и ги воодушеви фановите (ФОТО)

Igor

КАРЛЕУША ВО МОЌНО ИЗДАНИЕ: Им се обрати на „хејтерите“, а еве колку чинат хеланките кои ги носеше

Igor

ЛИЦЕТО СО КОНЦИ, ТЕЛОТО СО ЗАВОИ: Старлетата нема да престане со пластични операции (ФОТО)

Igor