Аца Лукас поради бившата на Тошиќ ја оставил мисицата! Еве која е неговата нова девојка (ФОТО)

Аца Лукас (50) раскинал со мисицата Јована Дорошки (25) и веднаш ја „смувал“ старлетата и манекенка Наташа Шавија, позната по тоа што излегла со Стивен Сегал, како и по врските со фудбалерите Тошиќ и Љаиќ, пишуваат српските медиуми.

Пејачот со Наташа се појавил на прославата по повод 25 години телевизија Пинк, а потоа заедно отишле во ноќен клуб.

„Цела вечер не се одвојуваа еден од друг, се смееја, си шепкаа, а Лукас ја држеше раката на нејзиното колено. Присутните се прашуваа дали се заедно, а тој повторуваше дека Шавија е негова „специјална другарка““, раскажал изворот.

Пејачот и старлетата се блиски веќе некое време, а Лукас неодамна го посетил бутикот кој старлетата го отворила во Нови Сад.

Дека Лукас и Дорошки раскинале доказ е и прославата што ја направил минатата недела по разводот со Соња Вуксановиќ.

„Одеднаш престана да се појавува со Јована на настани, а крајот на бракот го прослави со три другари во кафеана“, открил изворот.

На прашањето дали паднал на убавината на старлетата Наташа, Лукас останал таинствен.

„Што е тоа старлета? Колку што знам, девојката има бутик. Јас сум без обврски“, низ насмевка одговорил пејачот.

Instagram

View this post on Instagram

🚴🏻‍♂️😛

A post shared by Nataša Šavija|Fashion designer (@natasa.savija) on

View this post on Instagram

Follow: @natasasavijafashion

A post shared by Nataša Šavija|Fashion designer (@natasa.savija) on

Слични објави

Ги „шекна“ Бугарите со својот настап: Уште еден македонски талент „избега“ во соседството! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Момчето кое ја испеа „Марионка“, Васил Гарванлиев има одличен хит! (ВИДЕО)

Igor

Не помисливме дека тие ќе станат тренд, но и тоа се случи: Сандали кои наскоро ќе ги освојат улиците на Скопје

Igor

Мик Џегер повторно на филмското платно: Уживам додека глумам! (ВИДЕО)

Еспресо

Толку од љубовта помеѓу снаата и свекрвата: Ова е причината поради која Лепа Брена и Александра Живојиновиќ веќе не се сакаат (ФОТО)

Васко Спасоски

Родена е Мараја Кери, „Атомско склониште“ го објави својот прв албум и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Остави Коментар

деветнаесет + четиринаесет =

Слични објави

Дуа Липа со нов историски рекорд

Igor

Поради коронавирусот не знаел како да го прошета кучето, но му текнала една идеја по која стана хит (ВИДЕО)

Еспресо

„Ти имаш 46 години?“ – Кејт Бекинсејл со фотка во бикини ги изненади сите! (ФОТО)

Еспресо

Гвинет Палтроу ги препорача најдобрите играчки за возрасни: Како да го „зачините“ љубовниот живот за време на изолација

Еспресо

Експлодира кавгата меѓу Цеца и Чедомир во емисија во живо: Зошто бев уапсена за убиството на премиерот? (ВИДЕО)

Еспресо

Сенидах објави нова песна: Погледнете го спотот и слушнете ја нумерата „Само уживај“! (ВИДЕО)

Еспресо