Apple часовник кој чини повеќе од Порше

Ако сакате да го спарите својот прилагоден iPhone XS Max, кој е декориран со некои од најскапите достапни материјали, со соодветниот Apple Watch Series 4, Goldgenie е вистинскиот бренд за вас.

Овој британски бренд познат по прилагодувањето на скапоцените предмети и креатор на луксузни подароци, го претстави својот нов 24 каратен златен Apple Watch Series 4 асортиман, со најмалку шест различни, неверојатно декадентни опции.

Apple Watch Series 4 моделите се лансирани минатата година, а дојдоа со клучни унапредувања на најпопуларниот паметен часовник во светот. Едно од најочигледните унапредувања е поголемиот дисплеј, кој го следи потенок дизајн на часовникот, што како резултат нуди многу попривлечен изглед на лицето на овој модел, без круна.

Поголемите Series 4 часовници од 40 и 44 мм имаат куќиште практично со исти димензии како и нивните претходници, а покрај тоа, они нудат и нови сензори за работа на срцето, редизајнирана Дигитална круна и молњевито брз процесор.

Брендот Goldgenie го декорираше своето ново Apple Watch издание со различни финиши, вклучувајќи и 24 каратно злато, розево злато и платина, заедно со декорација од различни скапоцени камења. Како дел од најновот асортиман, Goldgenie ги претстави и верзиите декорирани со Swarovski кристали и VS1 дијаманти.

Цените на овој модел се движат од 2.600 долари, а досегнуваат и 144.000 долари, колку што е потребно да се издвои за Gold Apple Watch 4 Diamond Ecstasy верзијата.

Слични објави

Спречете го скапувањето на зелечукот и овошјето во фрижидер

Igor

Мајли Сајрус ќе глуми во биографски филм!

Слободен Печат

Силвестер Сталоне се откажа од подмладувањето и направи драстична промена! (ВИДЕО)

Еспресо

Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски, Кристина ја претставува Македонија на изборот „Мис Глоуб“ (ФОТО)

Igor

Потврдена причината за смртта на американската раперка која почина на 25 години

Еспресо

Вкус кој освојува: Наједноставниот колач со суво овошје

Igor

Остави Коментар

петнаесет − шест =

Слични објави

Рамбо Амадеус: Да не е коронавирусот, никогаш немаше да сфатиме каков вид е човечкиот род

Еспресо

ФОТО: Што оставија зад себе највпечатливите први дами? Мишел Обама, најдобар „билборд“ за млади креатори

Еспресо

Сергеј Четковиќ покажа што прави во домот – Неговата порака ќе допре до многумина (ВИДЕО)

Еспресо

Пире од компири на француски начин (РЕЦЕПТ)

Igor

Елен Деџенерис се пошегува дека луксузната вила ѝ е како затвор и доби остри критики

Еспресо

Кралските експерти: Меган има целосна контрола над животот на принцот Хари (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian