Анистон во нејзин стил им ги затвори устите на ЗАГРИЖЕНИТЕ за деталот на нејзината фотографија (ВИДЕО)

Веројатно на корисниците на Инстаграм многу им е интересно што Џенифер Анистон конечно реши да си направи профил на оваа друштвена мрежа, па затоа деновиве таа е постојано во центарот на вниманието.

По дискусиите на друштвените мрежи околу деталот на нејзината фотографија со колегите од „Пријатели“, Џенифер реши да им одговори во нејзин стил.

Објави видео на кое се гледа како го крши мобилниот телефон, а во описот напиша:

„Се колнам, не сакав да го скршам. Ви благодарам на топлото добредојде.“

Нејзините следбеници се воодушевија од гестот и од досетливоста на глумицата.

Слични објави

РЕПОРТАЖА: Сент Мориц, гратче со патентирано име и лого

Теодора Циклевска

КОМЕНТАР ПОРАДИ КОЈ ИНСТАГРАМ ГОРИ: Еве што Карлеуша ѝ напиша на младата пејачка

Igor

Пејџ Хатавеј е фитнес дива од која има што да се научи! (ФОТО)

Еспресо

Лејди Гага во танга се шеташе на тераса: Папараците имаа што да „фатат“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Мајли Сајрус брзо го заборави сопругот, па си фати девојка и заедно слават роденден (ФОТО)

Igor

Ана Николиќ објави провокативна слика од плажа, сите ги коментираат нејзините секси купаќи (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

четири × 4 =

Слични објави

Пејџ Хатавеј е фитнес дива од која има што да се научи! (ФОТО)

Еспресо

НОВА СЕКСУАЛНА РЕВОЛУЦИЈА: Луѓето сè помалку ќе имаат секс меѓусебно

Igor

Летале банкноти од 500 евра: АНАСТАСИЈА ја запеа „Кукавица“ на роденденот на најбогатиот СРПСКИ БИЗНИСМЕН со нафта (ВИДЕО)

Igor

Руска манекенка пронајдена со тешки повреди на улица (ФОТО)

Слободен печат

Николина Пишек со патики на СТЕЛА МЕКАРТНИ го хипнотизираше Инстаграм (ФОТО)

Igor

Џенифер Анистон пак „растури“ со фотката на Инстаграм: 4 милиони лајкови за 24 часа

Igor