18.8 C
Скопје
09:06 - 26 септември, 2023

ЉУБОВЕН ТРИАГОЛНИК: Го донела љубoвникот да живее со нејзе и со сопругот

Познатата глумица Тилда Свиндон е една од оние славни личности кои не се стегаат да го живеат животот како што сакаат, што е секако причина поради која јавноста е исклучително заинтересирана за нејзината приватност. Причината секако треба да се бара во фактот што нејзиниот љубовен живот е прилично необичен.

Тилда еден период живеела во Шкотска со 21 година постариот сопруг Џон Бајрн со кој има близнаци.

Она што е интересно е што заедно со нив живеел и Сандро Коп, новозеландскиот сликар со германско потекло и љубовник на Тилда.

Сандро, кој е 18 години помлад од глумицата, ѝ бил љубовник на Тилда, а за живот под ист покрив се одлучиле за Тилда и Џон да можат заедно да ги раснат нивните деца.

„Уште го сакам Џон, ама се вљубив и во Сандро, па ова беше единствено разумно решение. Тоа што сум со Сандро не значи дека морам да го прекинам животот со таткото на своите деца. Сите сме едно семејство“, рекла глумицата во едно интервју.

Слични објави

Неделен финансиски хороскоп: Нови можности за Биковите, убава понуда за Стрелците, парични промени за Водолиите…

Еспресо

Јелена Карлеуша ја нападна колешката Пријовиќ и „Ѕвездите на Гранд“: „Тие се треш, а јас одам напред!“

Еспресо

Астро прогноза за вторник, 26 септември

Еспресо

Ашер ќе го води шоуто на полувремето на „Супербол 2024“

Еспресо

Среќен роденден Мајкл Даглас и Кетрин Зета Џонс: Парот слави на ист ден

Еспресо

(Видео) Бритни Спирс пак танцува на „шипка“: Најпровокативна кореографија до сега

Еспресо
Се вчитува....