Кога сте близу до оргазам, вашиот партнер САКА да го чуе ТОКМУ ОВОЈ ЗБОР!

Филмовите за возрасни колку што се корисни, толку можат и да ја разнишаат самодовербата на мажите, а тука ситуацијата ја спасуваат кој друг, ако не жените.

За мажите најважно е да запаметат дека не мора да глумат порно-ѕвезда за да би ја задоволиле својата партнерка. Најдобро е да го користат она што природно го имаат и да имаат хемија со личноста, понатаму е лесно.

Но, ако нешто загусти, тогаш девојките треба да го ослободат својот партнер од нереалните стандарди кои порно-филмовите ги поставуваат. Сепак, тоа не значи дека треба да рецитирате еротска поезија за да го стимулирате да продолжи.

Изговарање на фразите од порно-филмовите е лоша одлука. Потребен е само еден збор, што треба да го изговорите неколку мига пред да доживеете оргазам.

Се работи за „свршувам“, толку едноставен збор, кој за вашиот партнер е потврда дека е одличен во кревет. Тогаш тој ќе се препушти на уживањето и ќе имате прилика и двајцата да доживеете оргазам во исто време.

Слични објави

По пијанствата, скандалите и неверствата таа му остави цел список со забрани (ФОТО)

Igor

Водење љубов за време на коронавирусот: Воздржете се од „акција“, ни презервативот нема да ве заштити!

Еспресо

Нема подобар задник на македонската естрада: Љупка веќе ја нарекуваат македонската Џенифер Лопез (ФОТО)

Igor

Адријан Гаџа „заплива“ во други води : Познатиот пејач има нов бизнис! (ФОТО)

Igor

Хипнотизиран: Саша Поповиќ се загледа во задникот на Јелена Карлеуша како да не видел!(ФОТО)

Igor

Игор Џамбазов со смешен коментар кога виде дека го ставиле на плакат со Цеца (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

20 + 6 =

Слични објави

Душко ја изневерувал Карлеуша со Сораја, НАРАКВИЦАТА што и ја подарил ќе ве остави подзинати (ФОТО)

Igor

Прекрасната Џенифер Анистон со емотивен говор им се заблагодари на „Пријателите“ (ВИДЕО)

Igor

Познатиот актер Андрија Милошевиќ во женски фустан пее песна од Пршута Станојковиќ (ВИДЕО)

Igor

ЖЕШКИ ФОТОГРАФИИ: 52-годишната актерка сè уште изгледа совршено (ФОТО)

Igor

The Chicks имаат нова песна! (ВИДЕО)

Igor

Султанот од Брунеи, диктатор опседнат со секс: Има златен авион, 7000 коли, а Џорџ Клуни прв го бојкотирал (ФОТО)

Еспресо