10.8 C
Скопје
00:47 - 28 февруари, 2024

Никогаш нема да ги заборавите: Ова се трите најпосебни жени меѓу хорокопските знаци

Именувани се три посебни жени според знакот на Зодијакот.

Астролозите наведоа три знаци на Зодијакот меѓу жените, кои не можат да се заборават. Никогаш. Откако ќе ги сретнете еднаш, нема да можете да престанете да ги мислите, а на вашето срце потсвесно ќе им недостигаат.

Еве кои се најпослебните, незаборавни жени.

Лав

Жените Лав се многу харизматични, емотивни, привлечни, огнени и сакаат луксуз. Тие се способни да го освојат секој човек. Тие знаат како да направат сите мисли на машката половина од човештвото да бидат окупирани само од нив. Буквално ќе ви го завртат умот, па не е чудо што мажите се подготвени на се за нив. Откако запознале таква жена, тие никогаш нема да можат да доживеат посилни чувства со друга.

Шкорпија

Страсните и енергични Скорпии се способни брзо да влезат во срцето на мажите. Кога се до нив мажите чувствуваат различни чувства – и позитивни и негативни. Но, сите тие чувства се премногу силни. Шкорпиите се како дрога, па не е чудо што брзо ќе станете „зависни“ од нив особено по раскинувањето, ќе ви недостигаат до болка. Едноставно ќе почнете да се кршите…

Риби

Романтичните, мистериозни и нежни Риби ги освојуваат мажите со својата женственост. Тие се многу чувствителни и ранливи, па нивниот избраник секогаш се чувствува како херој кога е до нив. Со својот неверојатен магнетизам ги вплеткуваат мажите во својата мистична мрежа од која нема излегување. Мажите се плашат да ги изгубат жените Риби, бидејќи мала е веројатноста дека друга жена ќе може да ги обвива со таква љубов и грижа.

Универзумот великодушно ќе ги награди: Три хороскопски знаци ќе го добијат заслуженото на крајот на ноември

 

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....