26.8 C
Скопје
14:52 - 21 мај, 2024

Бела низа денови: Два хороскопски знаци ги чека исполнување на соништата

Астролозите ги именуваа знацит на Зодијакот, во чиј живот доаѓа „бела“ низа денови. Тие можат да ги исполнат своите соништа и да станат малку посреќни.

Еве кои се на астролистата.

Риби

Рибите треба да го отворите срцето за романтика, комуникација, авантура… Има личност во вашиот живот која е подготвена да го постели целиот свет пред вашите нозе, но поради некоја причина таа личност ја држите на дистанца. Можеби сè уште не сте размислувале за вашата судбина, или можеби нешто ве плаши.

Обидете се да се ослободите од минатото и да го слушате вашиот внатрешен глас. Тој ќе ви помогне да го направите вистинскиот избор што ќе ве направи среќни.

Девица

Почнува поволен период во животот на Девиците, кога можат да одлучат да го прошират семејството или пак, доколку се во врска – да ја официјализираат со брак. Астролозите велат дека крајот на април ќе биде многу добар за зачнување дете. Значи, ако долго време сонувавте да станете мајка/татко, тогаш треба да дејствувате.

Не грижете се за ништо, бидејќи универзумот ќе ви помогне да биде се најдобро.

Крајот на април ќе израдува три хороскопски знаци: Еве кои се среќниците

Слични објави

(Фото) Како сестри: Александра Пријовиќ позира со мајка си додека уживаат во одморот

Еспресо

(Видео) Никола Роквиќ утре пристигнува до целта: Пејачот откри колку милиони собра

Еспресо

Милионерите од српската естрада! Цеца заработува милиони, но и ги троши: Еве кој е најбогат

Еспресо

(Видео) Кејт Мидлтон почна да снима филм: Јавноста шокирана од потезите на принцезата

еспресо

Харис Џиновиќ прозборе за новата девојка: „Питата е готова“

еспресо

Астропрогноза за вторник, 21 мај: За девиците иритација, за скорпиите несогласувања со саканите

еспресо
Се вчитува....