33.8 C
Скопје
19:17 - 22 јули, 2024

(Видео) Северина како мало дете ужива на плажа: Ниту оган, ниту вода не ѝ можат ништо

Регионалната ѕвезда Северина објави ново видео на својот инстаграм-профил во кое прескокнува преку оган и подоцна скока во морето.

На видеото се слуша како толпата ја бодри пејачката. Прво го прескокна огнот, а потоа се качи на чамец и облечена со кратка маица и шорцеви скокна во морето.

„И низ оган и во вода…“, напишала покрај видеото.

Објавата собра над 10.000 лајкови и голем број позитивни коментари. Но, ова е само мал одмор за неа, бидејќи пејачката ја чекаат многу ангажмани.

„Најубаво е кога човек ќе остави парче дете внатре“; „Вечно младa затоа што го чува детето внатре“, се само дел од коментарите на верните следбеници на пејачката.

Инаку, Северина ќе се појави и во втората сезона на музичкото шоу „Суперѕвезда“ на РТЛ, а ќе и соработува со светски познатиот дизајнер Јурај Зигман на модна ревија што се одржува во Риека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Слични објави

(Видео) Исплива интимна снимка од Јована Јеремиќ и нејзиниот партнер: Не можат да ги тргнат рацете еден од друг

Еспресо

Бившиот на Цеца се омажи за мисица: Богдан и Јована се венчаа во тајност на свето место

Еспресо

(Видео) Шекил О’Нил и српскиот рапер направија хаос во Хрватска: Дресот на НБА ѕвездата ги воодушеви сите!

Еспресо

Никол Кидман даде редок коментар за Том Круз: „Живеевме во приколка, бевме многу блиски“

еспресо

Пет години од смртта на Дијана Милојковиќ: Нејзината натчовечка борба со тешката болест го сплоти Балканот

Еспресо

(Фото) Деми Мур ја покажа својата совршена линија во минијатурни бикини: „Авионка“ на 61 година

еспресо
Се вчитува....