19.9 C
Скопје
18:23 - 18 мај, 2022

(ВИДЕО) СЕКОЈ ДЕН ВО НЕДЕЛАТА ЛИЛА КОРИСТИ РАЗЛИЧЕН ПАРФЕМ: Погледнете ја луксузната колекција на водителката

Нашата познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Храна, прекрасни дестинации, модни комбинации како и прекрасни моменти поминати со пријателите и семејството.

Бројните следбеници на Лила особено уживаат кога водителката им ги открива дел од колекциите на чевли, облека, козметика како е уреден нејзиниот дом како и прекрасните видеа со нејзниот мачор Рангар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)


Водителката овој пат на своите бројни фанови им ги откри нејзините омилени парфеми. Според видеото, Лила за секој ден во неделата има посебен парфем. Како мириса Лила секој ден  во неделата? Веруваме магично според изборот на луксузи парфеми.

Жена без парфем е како цвет без мирис, стои во описот на видеоето кое водителката го сподели на својот инстаграм профил.

Слични објави

Љубовта ќе им цвета во јуни: Ова се највљубените и најсаканите хороскопски знаци на почетокот на летото

Еспресо

Три најчести фитнес грешки поради кои се откажуваме од тренинг и слабеење

Еспресо

Што да промените во исхраната за да се ослободите од акните и мозолчињата?

Еспресо

(ВИДЕО) Докажано: Амбер сепак имала врска со Џејмс Франко додека била во брак со Џони Деп

Еспресо

(ФОТО) Модна дизајнерка почнала да го тетовира синот уште кога имал шест месеци

Еспресо

(ФОТО)„Збогум Пиже“: Пере од „Нокаут“ со емотивна објава се збогуваше со својот пријател

М.Р.
Се вчитува....