19:00 - 20 април, 2024

(Видео) Сандра Африка живее од денес за утре! На Весна Змијанац ѝ даде бакшиш од 2.000 евра, а живее под кирија во Белград

Пејачката Весна Змијанац е позната како „кралицата на доброто расположение“, а дека нејзините настапи се незаборавни покажува видеото на Сандра Африка на едно од нив.

Имено, додека Весна изведуваше еден од своите безвременски хитови, пејачката Сандра Африка која важи за една од најатркативните фолк-пејачки во Србија, од чантата вадеше една по друга банкнота од 100 евра.

Според оние кои таа вечер се нашле на истото место, Сандра вкупно потрошила дури две илјади евра за бакшиш, а додаваат и дека подоцна Змијанац почнала да ги одбива парите на колешката посочувајќи дека дала премногу.

Инаку, Сандра иако важи за една од најплатените пејачки во Србија, сепак живее како потстанар во Белград, но тоа не ја спречува добро да се забавува.

Слични објави

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо
Се вчитува....