18.8 C
Скопје
16:09 - 20 април, 2024

(Видео) Бизарно до крај! Десингерица ѝ го бутна микрофонот во уста на девојка од публиката

Српскиот пејач Десингерица, односно Драгомир Деспиќ, повторно шокираше со снимка од еден свој настап. Тој го сподели видеото на својот профил на Тик-ток, а на него се гледа како една девојка во публиката ја држи за глава и ѝ го бутка микрофонот во уста.

Видеото сега се прошири на социјалните мрежи, а контроверзниот рапер инстантно стана мета на негативни коментари.

 

@dragomirdespic_design♬ original sound – DragomirDespic_design


„Ова е болно“, „Имаш ли граници“, „Ова е навистина премногу“, „Тоа е тоа. Го допревме дното’, напишаа на социјалните мрежи. Сепак, судејќи по снимката, на неговата публика не ѝ пречел неговиот потег на настапот.

Неговите настапи веќе неколкупати станаа вирални поради слични моменти. На еден настап ги удираше обожавателите со патика по глава, а истото го повтори неколкупати. Потоа, ги плукаше, ги поливаше… Потоа доби забрана за јавни настапи во Бања Лука.

 

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....