39.8 C
Скопје
16:29 - 19 јули, 2024

Се породи Сања Кужет: Српската водителка на свет донесе машко бебе, сѐ се случило во строга тајност

Српската водителка Сања Кужет (40) синоќа се породила и на свет донела машко бебе.

Сања и нејзиниот избраник се уште не се одлучиле за име на нивниот син, но една од можностите е Вук. Како што понатаму се наведува, парот планира да организира прослава по повод раѓањето на наследникот, а ќе ги собере само најблиските роднини и пријатели.

Инаку, Сања поради бременоста го напушти музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“.

Креативниот директор на Гранд, Саша Поповиќ за „Блиц“ откри дека Ана Севиќ била првата личност на која помислил кога Сања Кужет му рекла дека ќе мора да го напушти натпреварот.

Откако мажот крвнички ја претепа: Тара Симов му посвети емотивна порака на синот

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....