14.8 C
Скопје
08:53 - 15 април, 2024

Саша Поповиќ откако ја избра Ана откри која му е омиленa водителка: Би сакал да се врати, таа држи сѐ на малиот прст

Пејачката и водителка Ана Севиќ доаѓа на местото на Сања Кужет во „Ѕвездите на Гранд“, а креативниот директор на „Гранд“ Саша Поповиќ откри дека таа му била и прв и единствен избор, иако медиумите шпекулираа за различни водители.

Поповиќ изјави дека веднаш одлучил замена на Сања да биде Ана, но откри и која според него е најдобра водителка.

– Многу водители би можеле да го водат овој проект, тој не е толку напорен како да се биде член на жирито на „Ѕвезда Гранда“. Сега слушнав дека Тамара Раониќ, која работеше во Гранд седум години, сака да биде активна. Според мене, таа е една од нашите најдобри водителки кога е во прашање шоу програмата, кога се работи за забавни емисии, таа држи сè во малиот прст. Па, тоа го слушнав сега и ќе ми биде мило ако се врати, не мислам во „Ѕвездите на Гранд“, туку на телевизија, рече Саша.

На изјавата на новинарот дека Тамара изјавила дека во одреден момент би сакала да се врати на малите екрани, Саша низ насмевка одговори:

– Како изгледа? – се насмеа Поповиќ.

Слични објави

Астропрогноза за понеделник, 15 април: Биковите да скратат со трошење, Скорпиите да размислат за селидба

еспресо

Кои хороскопски знаци ќе пливаат во пари оваа недела: За Скорпиите зголемување на платата, за Рибите нови инвестиции

еспресо

(Фото) Јована Јеремиќ во емисија во живо ги покажа гаќите, цела Србија откри каква долна облека носи водителката!

Еспресо

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо
Се вчитува....