11.8 C
Скопје
23:17 - 23 април, 2024

Неочекувана одлука: Сопругата на Амиџиќ реши да направи трансформација на изгледот пред да се породи

Водителот Огњен Амиџиќ и неговата избраничка Мина Наумовиќ го чекаат своето прво дете, а идната мајка е многу активна на Инстаграм каде споделува видеа и фотографии од нејзиното секојдневие.

Мина одбројува до породувањето, а сега ги изненади сите на Инстаграм со одлуката што ја донесе.

Имено, таа се сликала во фризерски салон и  напишала: „Кога ќе му кажам сакам да бидам русокоса“.

Во позадина на фотографијата  Мина го заебележала изразот на фризерот кој застанал шокиран од нејзината одлука.

Сепак, водителката не објавила дали всушност се решила на ваков смел чекор.

Мина пред само неколку дена објави фотографија и со сопругот и мајката.

– Мајка ми и мојот сопруг, едно февруарско попладне, непосредно пред да станам и самата мајка. Животот е убав – напишала Мина.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mina Naumovic Amidzic (@callmenaumi)

Слични објави

(Фото) Јелена Ѓоковиќ мами воздишки во Мадрид: Ќе ве заболи глава кога ќе дознаете колку чини накитот кој го носи!

Еспресо

„Не знам како ќе заврши ова“: Марија Шерифовиќ ја откри причината зошто ја нема во „Ѕвездите на Гранд“

Еспресо

(Видео) „Дува силен ветар, ама…“: Се огласи Никола Роквиќ од патот кон Грција

Еспресо

(Фото) Први фотографии на Раста од болница: Раперот задржан поради големи болки

еспресо

(Фото) Пријател објави приватна фотографија на Дарко Лазиќ и Катарина: Вака не сме ги виделе

Еспресо

Раста итно примен во болница

Еспресо
Се вчитува....