14.8 C
Скопје
23:21 - 22 мај, 2024

„Немојте да раѓате деца и…“: Сопругата на Огњен Амиџиќ упати порака и покажа како изгледа

Сопругата на познатиот водител Огњен Амиџиќ на социјалните мрежи им се пожали на следбениците на стресниот процес низ кој моментално минува.

Огњен и неговата сопруга Мина Наумовиќ Амиџиќ пред нешто повеќе од месец и половина го добија синот Перун. Познатата двојка често споделува неодоливи фотографии од наследникот, меѓутоа, младата мајка денеска се огласи по поинаков повод.

Имено, Мина и Огњен се селат, а со оглед на тоа дека преселувањето е стресен процес, таа им се пожали на следбениците. Објави фотографија од себе и порача:

-Немојте да раѓате деца и да се селите во исто време, бидејќи ќе изгледате како да сте излегле од контејнер и ќе си зборувате со себе. Среќни празници – напишала во нејзин стил сопругата на Огњен.

Слични објави

Северина на концерт во Црна Гора порачала: Каде и да одам ме сметаат за нивна

Еспресо

Која е снаата на Драгана Мирковиќ? Се обидоа да ја скријат од јавноста, еве со што се занимава

jasmina.kantardzieva

Почина пејачот Тони Монтано

еспресо

Никола Роквиќ стаса до целта, еве што порача: „Подготвен сум да го направам и тој одлучувачки чекор…“

еспресо

Ацо Пејовиќ се опијанил и завршил во туѓа куќа: „Утрото кога се разбудив, жена ме пречека со појадок во кревет“

Еспресо

Се огласи Наташа Беквалац и ја сподели среќата со сите: Секако дека се заљубив

Еспресо
Се вчитува....