15:20 - 19 април, 2024

Мелина имала врска со друг повеќе од една година! Харис Џиновиќ призна дека го изневерувала, а еве кој побарал развод

Пејачот Харис Џиновиќ за првпат проговори за разводот со модната дизајнерка Мелина, кога изјави дека бил изневерен, а последен дознал за тоа.

– Ја знае причината… Ме остави, јас не ја оставив. Не знам ништо, обично мажот кој изневерува последен дознава. Луѓето велат дека разводот после смртта е најтешката работа. Малку би го негирал тоа. Како? Па добро, ако не ти се допаѓа да бидеш со мене, ни јас не сакам да бидам со тебе – рекол Харис Џиновиќ за хрватскиот „Ин Магазин“.

Според гласините низ градот и од неколку блиски луѓе, Мелина веќе година и пол ужива во романса со друг маж, но јавноста ништо не знаеше за тоа. Модната дизајнерка се иселила од семејната вила во Сењак и изнајмила стан во луксузниот дел на Нов Белград, каде што сега живее и плаќа кирија.

Се шпекулираше кој прв побарал развод, а според нашите сознанија одлуката за раскинување на бракот ја донела Мелина.

– Мелина е со тој човек година и пол. Низ градот се знае кој е тој, но никој не сака многу да ја шири приказната поради некои причини…Нивната ќерка Џина е доста запознаена со настани и детали од животот на мајка ѝ, колку што знам знае за врската – објасни изворот.

Да потсетиме, како што изјави пејачката за споменатата хрватска емисија, веста дека ќерката Џина и синот Кан се разведуваат не беше лесна за прифаќање.

– Прилично се големи, не им беше лесно – изјавила пејачката.

Во врска со сето наведено, во неколку наврати се обидовме да стапиме во контакт со Мелина, но до објавувањето на овој текст таа не одговараше на повиците ниту ги одбиваше.

Слични објави

Познатата Касандра пристигнува во Србија и ќе игра со Биковиќ во „Јужен ветар 3“: Улогата е посебна приказна, ова се деталите

Еспресо

(Фото) На една рака носи 18.000 евра: Александра не штедела на себе, сите гледале во овој скап детаљ

Еспресо

Ќе се вика „Вила Јована“: Дечкото на Јована Јеремиќ ѝ купи луксузна куќа со базен и овоштарник

Еспресо

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо

Дарко Лазиќ по третпат станува татко: Катарина е бремена!

еспресо

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

jasmina.kantardzieva
Се вчитува....