13.8 C
Скопје
20:40 - 29 февруари, 2024

(Фото) Зарем вака се доаѓа во утринска програма?! Јована Јеремиќ ги „полуде“ гледачите со голите нозе и бујното деколте!

Српската водителка Јована Јеремиќ привлекува внимание што и да зборува или прави, а не остануваат незабележани ниту нејзините стајлинзи.

Имено, Јована утрово се појави во утринската програма што ја води, во многу предизвикувачко издание.

Кога застанала пред камерите, нејзините нозе биле во преден план, но и нејзините бујни гради од кои никој не можел да го тргне погледот.

Јеремиќ утрово се одлучила за кратко здолниште кое ги истакнало нејзините нозе, а како тоа да не било доволно, водителката носела и длабоко деколте од кое ѕиркал градникот.

„Па, дали е реално вака облечена да доаѓа во Утринска програма?“, „Замисли, зборуваш за важни политички теми, а ти падне градникот“, „Јована е згодна, нема зборови, но ова е премногу за Утринска“, „А до кога ќе се чудите за Јована, уште колку пати?“, „Не претерувајте, сите водителки вака се облекуваат“, се нижеле коментарите на социјалната мрежа Икс, поранешен Твитер.

 

Некои ја пофалиле храброста и самодовербата што Јована ја покажала, носејќи го овој стајлинг, а други истакнале дека таквиот избор е несоодветен за утринската програма. Иако мислењата се поделени, едно е сигурно – Јована успеа да го привлече вниманието на јавноста и да поттикне дебата за нејзиниот стил.

Слични објави

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо

Среќници на месец март: Три хороскопски знаци ќе летаат на крилјата на среќата 

еспресо
Се вчитува....