3.8 C
Скопје
19:31 - 5 декември, 2023

(Фото+видео) Ѕирнете во раскошната вила на Лазар Ристовски во Црна Гора: Тука ужива со младата Аница

Српскиот актер Лазар Ристовски по разводот со Даница Ристовски повторно ужива во љубовта со актерката и колешка Аница Лазиќ, која е 39 години помлада од него. Лазар вчера наполни 71 година.

Како што пренесуваат српските медиуми, Аница се преселила во неговиот луксузен стан во Белград на вода, а актерот поседува и луксузна вила на Гардош во Земун, која има базен на терасата. Покрај тоа, тој поседува и луксузна вила со базен во Црна Гора, која често ја покажува на својот инстаграм-профил, а која исто така поседува и базен, како и нереален поглед на морето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lazar Ristovski (@lazar.ristovski)


Гламурозната вила на Лазар со базен се наоѓа во селото Жуковица во Црна Гора. Очигледно, актерот овде најмногу сака да ги поминува топлите летни денови, а покрај то има и своја едрилица. Ристовски еднаш објавил слика и напишал:

„По прележаната корона, на мојата едрилица, собирам сили за, можеби, уште една победа.“

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lazar Ristovski (@lazar.ristovski)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lazar Ristovski (@lazar.ristovski)


Очигледно и Аница летувала кај Лазар во Црна Гора, а тогаш ги зафатила поплава поради временските непогоди, па имале проблем и со водата, која како водопад течела и влегувала во вилата. Сето ова Аница го снимила токму  во јули.

Лазар Ристовски веста дека повторно ужива во љубовта ја потврди за „Блиц“, а на својот инстаграм-профил објави фотографија со Аница и јавно покажа колку уживаат во љубовта.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lazar Ristovski (@lazar.ristovski)

(Фото) Шпанска серија, се огласи и мајката на Аница со витешка порака за Лазар Ристовски

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....