6.8 C
Скопје
07:18 - 4 март, 2024

(Фото) Шпанска серија, се огласи и мајката на Аница со витешка порака за Лазар Ристовски

Мајката на Аница Лазиќ, избраничката на Лазар Ристовски, имаше посебна порака за актерот за неговиот 71 роденден.

Познатиот српски актер Лазар Ристовски го слави својот 71 роденден, а во текот на целиот вчерашен ден добиваше честитки и најдобри желби кои му ги испраќаа фановите, семејството и пријателите.

Неодамна беше откриено дека е заљубен во својата колешка Аница Лазиќ, која е 39 години помлада. Токму Аница сподели јавна љубовна честитка за Лазар, под која се огласи и нејзината мајка Анкица. Таа под фотографијата на ќерка си и идниот зет остави коментар кој на кои им се допадна, а некои пак, се потсмеваат.

„Среќен роденден, витезу на храброста!“ – напишала Анкица, постирајќи и низа емотикони, па нејзината наследничка многу бргу се огласи по неа.

„Фала мамита, Те сакам!“.

(Фото+видео) Ѕирнете во раскошната вила на Лазар Ристовски во Црна Гора: Тука ужива со младата Аница

Слични објави

(Фото) „Правда за Бресквица“: Протест пред српското Собрание

еспресо

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо
Се вчитува....