12.8 C
Скопје
19:43 - 3 март, 2024

(Фото) Секси Баба Мразица: Ивана Кнол во провокативно новогодишно издание

За време на Божиќ и Нова година, бројни домашни ѕвезди на своите следбеници на социјалните мрежи им посакаа пријатни и среќни празници, а не недостигаа и соодветни комбинации на облека.

Ивана Кнол, најпознатата хрватска навивачка, се одлучи за малку попредизвикувачка празнична комбинација. Во соодветно црвено боди со бели украси на градите и црно ременче околу половината, таа позираше за своите следбеници и фотографиите ги сподели на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Целата комбинација ја заокружи со црвени штикли и божиќна капа.

– Бидете непослушни, поштедете го Дедо Мраз од патување. Среќен Божиќ – напиша таа заедно со фотографиите и на своите следбеници им го честиташе Божиќ.

Да потсетиме, Нол веќе некое време не живее во Хрватска, туку во САД.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Knöll (@knolldoll)

Слични објави

(Фото) Ријана, 2.500 јадења и кодекс на облекување на девет страници: Што се знае за свадбата на индискиот милијардер Анант Амбани

еспресо

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо

Достоинствено: Како Бресквица го прифати поразот на Беовизија

еспресо
Се вчитува....