15.8 C
Скопје
17:53 - 3 март, 2024

(Фото) Карлеуша „удри“ по Северина: „Со таков фустан се фотографира во шупа“

Пејачката Јелена Карлеуша неодамна ја обвини Северина дека го уништила фустанот кој сакала да го купи.

Имено, Јелена изјави дека нејзината колешка го уништила фустанот фотографирајќи се на несоодветни места со него.

Интересно е што фустанот кој ја предизвика оваа полемика вреди дури 5.000 евра, па оваа ситуација го привлече вниманието на јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WTF RADIO (@wtfradio_rs)

– Северина носи фустан што сакав да го купам. Се слика во шупа во тој фустан, тој фустан чини околу 5 сома евра. Среќа што не го купив, бидејќи е прескап. Наместо да биде на некое гала место – изјави Карлеуша за радио WTF.

интаграм

Иако Јелена Карлеуша изразила желба да го купи споменатиот фустан, откако дознала дека Северина наводно го оштетила, Јелена решила да се откаже од таа идеја. Цената од 5.000 евра за фустан кој веќе бил облечен на начин кој не ги задоволувал стандардите на Јелена ја натера Јелена да ја промени својата одлука.

Слични објави

(Видео) Карлеуша му соопшти на светот кога Кристијано Роналдо оди во пензија

Еспресо

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо

Достоинствено: Како Бресквица го прифати поразот на Беовизија

еспресо

Астропрогноза за недела, 3 март: За Лавовите трошоци, за Биковите убаво изненадување

еспресо
Се вчитува....