13.8 C
Скопје
23:31 - 29 мај, 2024

(Фото) Јована Јеремиќ во емисија во живо ги покажа гаќите, цела Србија откри каква долна облека носи водителката!

Српската водителка Јована Јеремиќ, која ужива во врската со претприемачот Драган Станковиќ, сопственик на синџир пекари, не престанува да ги изненадува гледачите со својот стајлинг во „Утринска програма“, па сè уште се раскажува за едно нејзино издание.

Имено, во текот на „Новото викенд утро“ во една прилика, нејзини гости биле жени кои се грижат и за естетската и за внатрешната убавина, па покажале колку негата е важен фактор во одржувањето на телото и здравјето.

Јована Јеремиќ не обраќала внимание на минијатурната крпа, која во еден момент се помрднала, откривајќи повеќе од потребното, па сите можеле да видат каква долна облека носи.

– Сите ме прашуваат на што сум? Некои мислат дека сум на алкохол, некои на недозволени супстанции, а јас велам дека сум на струја. Ајде сега да им објасниме на луѓето што ќе правиме – рекла тогаш Јована.

– Денеска ќе ви направиме масажа, која веднаш ќе ја исфрли водата од организмот – рекла гостинката.

– Што се препорачува, какви масажи?

– Покрај одреден физички изглед, се трудиме и организмот да поприми сè добро во текот на третманот – рекла гостинката.

– Јас сум некој што се труди да внимава што јаде, бидејќи знам дека дебелината ја предизвикуваат лимфните жлезди. Жените често велат дека јаделе нешто многу солено, па им се залепило. Па, се трудам да водам здрав живот, да не завршам како плакар со три врати – рекла Јована.

Како што изјавила тогаш Јована, ова студио е нејзина куќа и има право да се шета во бањарка, да лежи на масата за масажа и да се релаксира на неа во текот на емисијата.

 

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....