10.8 C
Скопје
02:55 - 28 февруари, 2024

(Фото) Дечкото на Јована вози „ѕвер“ од 80.000 евра, па дури и тој е означен со водителката: Овој детаљ го гледаат сите минувачи

Водителката на утринската програма на „Пинк“, Јована Јеремиќ, ужива во љубовта со новиот избраник, богатиот бизнисмен Драган.

Овој пат Јована и Драган беа „уловени“ од камерите, а во таа прилика имавме можност да видиме каква „бесна“ машина вози новиот дечко на водителката.

Станува збор за автомобил „ауди“ кој чини околу 80.000 евра, сепак, еден детаљ сите забележиле. Драган на своите таблички ги има иницијалите „ЈЈ“, што јасно покажува колку е „луд“ по неа.

Јована и Драган се бакнувале во автомобилот, по што отишле во кафеана.

Нејзиниот избраник е Драган Станковиќ, 14 години постар од неа, сопственик на синџир пекарници во Белград.

Да потсетиме, Јована ја дочека Новата година со Драган, на настапот на Александра Пријовиќ во Белград. Пред полноќ од него добила скап подарок – златен ѓердан кој гордо го носела во нејзината емисија, а истакнала и дека би сакала да му роди син.

„Првата Нова година со човекот што го обожавам. На мега-забавата, како што доликува на кралиците“, напиша Јована заедно со снимката од нивниот жежок новогодишен танц.

(Фото) Сребрени лавови пред капија, зад нив две вили: Јована Јеремиќ се пресели на лускузниот имот на дечко ѝ

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....