3.8 C
Скопје
17:49 - 5 декември, 2023

(Видео) Луксуз и раскош: Вака изгледа дворот на вилата во која живее Јелена Карлеуша

Јелена Карлеуша важи за личност која многу води сметка за стилот на облекување, но покрај тоа, таа е многу посветена и на уредувањето на просторот во кој живее, па мора сè да биде беспрекорно.

Пејачката сега одлучи на своите следбеници да  им покаже како изгледа раскошниот двор на нејзината вила, за чие уредување одвоила значителна сума пари.

Карлеуша поминува многу време во базенот со ќерките, како и сончајќи се на терасата, па дефинитивно соодветно го опремила просторот за сите активности.

Таа го сними луксузниот мебел, столици и маса од најквалитетни материјали. Ја покажа и  интересната светилка во форма на лав, а базенот привлече најмногу вниманието.

„Ја сакам мојата тераса, мојот двор и погледот“, напиша таа покрај видеото на Инстаграм.

Видеото од луксузната вила на ЈК може да го погледнете ТУКА.

Слични објави

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо

Почина поранешниот клавијатурист на „Бијело дугме“ Владо Правдиќ

Еспресо

Почина позната порно-ѕвезда: Спиела со повеќе од 80.000 мажи, дечкото ѝ починал пред две недели

Еспресо

(Фото) Шокантно ослабната! Опра Винфри конечно ги победи килограмите: Неверојатно витка во тесен фустан ги освои сите аплаузи

Еспресо
Се вчитува....