9.8 C
Скопје
01:02 - 27 февруари, 2024

Цеца откри што ѝ кажала на Марија Шерифовиќ кога го доби синот: Мислам дека одлично ќе се снајде во улогата на мајка

Српската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ откри што ѝ кажала на колешката Марија Шерифовиќ откако стана мајка.

Цеца откри дека ѝ честитала на помладата колешка за нејзиниот наследник и истакнала дека мисли дека Марија одлично ќе се снајде во улогата на мајка.

-Ѝ честитав, и посакав да ужива со своето бебе и ѝ реков дека тоа е благослов и дар од Бога. Нема поубаво чувство од тоа да станеш мајка. Мислам дека одлично ќе се снајде во таа улога. Таа е многу емотивна, само што не го покажува тоа. Зборуваше дека сака да се исполни како мајка, но тоа се интимни работи, за кои не се зборува јавно. Таа тоа го чуваше за себе, што го почитувам и ценам – изјавила Цеца.

Слични објави

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо

(Фото) Лепа Брена наздравува со шампањ во Монте Карло: Пејачката се пофали со погледот од луксузното Монако

Еспресо

Натпреварувачката која излезе од „Ѕвездите на Гранд“ во солзи даде јавно ветување: Ако Саша ме врати на натпреварот, ќе дојдам гола

Еспресо
Се вчитува....