Ознака : зиги

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Како Дејвид Боуви стана Зиги: Погледнете го првиот инсерт од филмот „Stardust“ (ВИДЕО)

Еспресо
Објавен е првиот инстерт од остварувањето „Stardust“, филм за пејачот Дејвид Боуви, во кој славниот музичар го глуми актерот Џони Флин. Во објавената секвенца Флин...