20.8 C
Скопје
20:54 - 14 јуни, 2024

Ознака : зајаче

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

Деспина ни ги открива искуствата со својот домашен миленик – зајаче: „Тргнав по храна за папагал, а се вљубив во Пинки“

Кате Божиновска
Деспина Кузманова е од Скопје, сопственичка е на салон за убавина, но тоа не е ништо невообичаено. Она што е интересно кај неа е миленикот...