17.8 C
Скопје
00:09 - 15 април, 2024

Ознака : загуби

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Кошмарот ќе стане реалност: Животот на два хороскопски знаци ќе се претвори во катастрофа

Еспресо
Следните денови ќе им донесат многу маки на претставниците на двата знака на Зодијакот. Астролозите веруваат дека почнува лош период во нивните животи, сите кошмари...
АстроСлајдерХороскоп

Големи трошоци: Крајот на јуни ќе ги погоди паричниците на три хороскопски знаци

Еспресо
Таролозите во соработка со астролозите направија финансиска прогноза до крајот на месецот и заклучија дека три знаци од Зодијакот ќе имаат сериозни трошоци. Кој што...