2.8 C
Скопје
05:26 - 19 април, 2024

Ознака : Заедничка слика

СветСлајдерСцена

(ФОТО) Лионел Меси и неговата сопруга Антонела се љубов од детските денови: Заедничка слика на парот од 1998 година

Еспресо
Лионел Меси целиот живот е само со една девојка, сопругата Антонела Рокузо со која има три сина, Тиаго, Матео и Чиро. Меси и Антонела се...