11.8 C
Скопје
23:14 - 23 април, 2024

Ознака : Веља Невоља

ЕспресоСлајдер

НОВА ВОЗНЕМИРУВАЧКА ИСПОВЕД НА СИЛУВАНИОТ НАВИВАЧ: Илија до детали раскажа за силувањето од страна на кланот на Веља Невоља

Еспресо
Ѕверствата на Вељко Беливук – Веља Невоља (38) и неговата банда немаат граници! Покрај тоа што досега мачеа и фрлија пет лица од спротивниот клан...