9.8 C
Скопје
07:13 - 15 април, 2024

Ознака : Вејн Најт

СветСлајдерСцена

ИЗНЕНАДУВАЊЕ 20 ГОДИНИ ПОДОЦНА: Екипата од „Третиот камен од сонцето“ заедно ја прослави 25-годишнината

Еспресо
Монументално враќање! Тоа е изненадување за фановите на „3rd Rock From the Sun“ – членовите на актерската екипа се собраа за да ја одбележат 25-годишнината...