16.8 C
Скопје
02:27 - 26 мај, 2024

Ознака : Томи Соломон

СветСлајдерСцена

ИЗНЕНАДУВАЊЕ 20 ГОДИНИ ПОДОЦНА: Екипата од „Третиот камен од сонцето“ заедно ја прослави 25-годишнината

Еспресо
Монументално враќање! Тоа е изненадување за фановите на „3rd Rock From the Sun“ – членовите на актерската екипа се собраа за да ја одбележат 25-годишнината...