17.8 C
Скопје
00:40 - 26 мај, 2024

Ознака : кратки појавувања

СветСлајдерСцена

ИЗНЕНАДУВАЊЕ 20 ГОДИНИ ПОДОЦНА: Екипата од „Третиот камен од сонцето“ заедно ја прослави 25-годишнината

Еспресо
Монументално враќање! Тоа е изненадување за фановите на „3rd Rock From the Sun“ – членовите на актерската екипа се собраа за да ја одбележат 25-годишнината...