13:52 - 19 април, 2024

Ознака : валентина петренко

СветСлајдерСцена

Сите зборуваат за урнебесната фризура на руската политичарка: „Уморна сум да одговарам на тоа прашање“

Еспресо
Социјалните мрежи се преплавени со коментари за косата на руската политичарка Валентина Петренко, а многумина се согласија дека најмногу ги потсетува на Марџ Симпсон од...