Ознака : ушче

Лајфстајл Сцена

Аца Лукас со отворени навреди кон Лепа Брена: БРЕНА Е ЦИРКУЗАНТКА!

Igor
Лепа Брена и Аца Лукас во саботата настапувале на Ушче во рамки на Music Week festival. Прва настапувала Брена, приредувајќи настап проследен со огномет, а...