Ознака : урна

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Урната на Неда Арнериќ положена во Алејата на заслужни граѓани: Пријателите и колегите за последен пат се збогуваа од актерката (ФОТО)

Еспресо
Урната со посмртните остатоци на истакнатата актерка Неда Арнериќ, која почина минатиот петок на 67 години, денеска беше положена во Алејата на заслужни граѓани на...